Cyprus, Nicosia

“Besiktas” izcīnīja 11. Turcijas kausu kluba vēsturē

24.05.2024 / 21:59
Naujienų kategorija

Futbola klubs “Besiktas” aizraujošā finālspēlē pret “Trabzonspor” izcīnīja savu 11. Turcijas kausa titulu. Spēle, kas notika Stambulas Ataturk stadionā, noslēdzās ar “Besiktas” uzvaru 3:2.

Spēle bija spraiga, abām komandām pamatlaikā gūstot divus vārtus, un 90. minūtē rezultāts bija neizšķirts 2:2. Tomēr Besiktas izdevās izcīnīt uzvaru ar vārtiem papildlaika ceturtajā minūtē.

Besiktas galvenos vārtus guva Ašids Gezals (45. minūtē no soda sitiena), Salihs Učans (54. minūtē) un Ali El-Musrati (94. minūtē). Trabzonspor vārtus guva Pols Onuaču (13. minūtē) un Nikolass Pepe (89. minūtē).

Šis triumfs ir “Besiktas” 11. uzvara Turcijas kausa izcīņā kluba pastāvēšanas vēsturē, bet pēdējo reizi šajā turnīrā tā uzvarēja 2021. gadā.

Only registered users can leave comments. To comment, log in to your account or create a new one →