Cyprus, Nicosia

Turcija iekļūst Euro 2024 ceturtdaļfinālā: Visas ceturtdaļfināla spēles

03.07.2024 / 17:18
Naujienų kategorija

Euro 2024 futbola čempionātā ir noskaidroti visi ceturtdaļfināla pāri. Vakar 16. kārtas pēdējā spēlē Turcijas izlase uzvarēja Austriju un iekļuva nākamajā kārtā.

Spēle par pēdējo vietu ceturtdaļfinālā starp Turciju un Austriju notika Leipcigas "Red Bull Arena" stadionā. Vinčenco Montella vadītā komanda izcīnīja uzvaru ar 2:1, pateicoties aizsarga Meriha Demirala vārtu guvumam.

Vārtu guvums tika iesākts jau pirmajā minūtē, atzīmējot Turcijas aizsarga ātrāko vārtu guvumu Eiro play-off čempionātu vēsturē. Viņš dubultoja Turcijas pārsvaru 59. minūtē.

Austrija atbildēja ar Mihaela Gregoriča gūtajiem vārtiem 66. minūtē. Mača pēdējās sekundēs Austrijas izlasei bija iespējas izlīdzināt rezultātu un piespiest spēlēt papildlaikā, taču vārtsarga Merta Günoka drošās rokas nodrošināja Turcijai vietu ceturtdaļfinālā. Nākamajā kārtā viņi tiksies ar Nīderlandi, kas vakar savā mačā ar 3:0 pārspēja Rumāniju.

Jāpiebilst, ka abas vakardienas 16. kārtas spēles varēja vērot Ramazan Cemil laukumā Kirenijā. Pilsētas mērs Murats Şenkuls (Murat Şenkul) sociālajos tīklos paziņoja par šīs vietas gatavību pārraidīt futbola spēles uz lielā ekrāna.

Ceturtdaļfināla spēļu grafiks Euro 2024:

Spānija - Vācija (5. jūlijā plkst. 19.00 pēc Maskavas laika)

Portugāle - Francija (5. jūlijā plkst. 22.00 pēc Maskavas laika)

Anglija - Šveice (6. jūlijā plkst. 19:00 pēc Maskavas laika)

Nīderlande - Turcija (6. jūlijā plkst. 22.00 pēc Maskavas laika)

Euro 2024 ceturtdaļfināli notiks četrās Vācijas pilsētās: Štutgartē, Hamburgā, Berlīnē un Diseldorfā.

Lasiet arī: Futbols Kiprā

Only registered users can leave comments. To comment, log in to your account or create a new one →