Cyprus, Nicosia

Drużyna TRSK w taekwondo zdobyła srebro na turnieju w Uzbekistanie

20.05.2024 / 12:00
Kategoria wiadomości

Reprezentacja narodowa TRNC w taekwondo zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej na zawodach "Youth Cup ITF" w Uzbekistanie.

Przez trzy dni sportowcy z Cypru Północnego rywalizowali w "Youth Cup ITF" w Ferganie. W turnieju wzięło udział około 500 sportowców.

Na zakończenie turnieju drużyna TRNC zdobyła 8 złotych, 7 srebrnych i 6 brązowych medali, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Drużyna gospodarzy została mistrzem turnieju, a chińscy sportowcy zdobyli brąz.

Trzydniowy "Youth Cup ITF" zakończył się finałem i ceremonią wręczenia nagród. Reprezentacja narodowa TRNC w taekwondo otrzymała nagrodę "Najlepsza Drużyna" za swoją organizację.

Oczekuje się, że sportowcy wrócą na wyspę jutro.

Only registered users can leave comments. To comment, log in to your account or create a new one →