Cyprus, Nicosia

Збірна ТРСК з тхеквондо здобула срібло на турнірі в Узбекистані

20.05.2024 / 12:00
Категорія новин

Національна збірна ТРСК з тхеквондо здобула друге місце в загальному заліку на змаганнях "Youth Cup ITF" в Узбекистані.

Протягом трьох днів спортсмени з Північного Кіпру змагалися у "Youth Cup ITF" у Фергані. У турнірі взяли участь приблизно 500 спортсменів.

За підсумками турніру, команда ТРСК здобула 8 золотих, 7 срібних і 6 бронзових медалей, посівши друге місце в загальному командному заліку. Господарі турніру стали чемпіонами, а китайські спортсмени здобули бронзу.

Триденний "Youth Cup ITF" завершився фіналом і церемонією нагородження. Національна збірна ТРСК з тхеквондо отримала нагороду "Краща команда" за свою організацію.

Очікується, що спортсмени повернуться на острів завтра.

Only registered users can leave comments. To comment, log in to your account or create a new one →